Вила Јагода/Малина 3* - Боровец - Зима 2016/2017

 Локација : 2 км од Боровец
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со
2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна
Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети
на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети
на првиот спрат.

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 01.12.2016
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 05.01-31.03.2017 (важи за резервации по 01.12.2016)
Вид нa сместување Услуга 29.12-04.01 01.12-28.12
05.01-31.03
ЈАГОДА (4+0) Наем Цена за 4 лица 84 € 44 €
ЈАГОДА СО САУНА (4+0) Наем Цена за 4 лица 88 € 50 €
МАЛИНА (4+2) Наем Цена за 4 лица 88 € 50 €
Доплата за дополнително легло во Малина : 5 €
Доплата за појадок : возрасен – 5€, дете – 3€ | Доплата за вечера : возрасен – 10€, дете -5€
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 50€, дете – 25€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице.

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS