Хотел Иглика Палас 4* - Боровец - Зима 2016/2017

Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт

Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор.

Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар.

СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

Вид нa сместување Услуга 26.12-01.01 02.01-14.01 17.12-25.12 19.02-04.03 05.03-08.04
29.01-18.02 15.01-28.01
Двокреветна стандард соба (2+2) ПП Цена по лице 48 € 36 € 30 € 30 € 26 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Прво дете 2-11.99 год. Бесплатно
Второ дете 2-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 25% попуст
Двокреветна економи соба (2+0) ПП Цена по лице 42 € 30 € 18 € 24 € 18 €
Студио (2+2 / 3) ПП Цена за студио 144 € 108 € 83 € 83 € 72 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, кафе пауза од 16-17 ч., користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 55€, дете – 30€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS