Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2016/2017

 

Локација: 50 м од ски лифтовите
Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 01.12.2016
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 05.01-31.03.2017 (важи за резервации по 01.12.2016)
Вид нa сместување Услуга 29.12-04.01 05.01-22.01 01.12-28.12
23.01-31.03
Двокреветна соба (2+1) ПП Цена по лице 38 € 28 € 26 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Дете 2-11.99 год. Бесплатно
Трет возрасен 20% попуст
Трокреветна соба (3+1) ПП Цена по лице 40 € 30 € 28 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Прво дете 2-11.99 год. Бесплатно
Второ дете 2-11.99 год. 10 € 10 € 10 €
Трет и четврт возрасен 20% попуст
Доплата за еднокреветна соба 10 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, паркинг, интернет во лоби, ски гардеробер.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 50€, дете – 25€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS