Хотел Мурите 4* - Банско - Зима 2016/2017

Безброј можности за пријатно семејно уживање, спортски одмор или забавен викенд со пријателите целата година. На само 10 минути од Банско, со својата неверојатна гледка кон планината, на своите гости им нуди комфорт со релаксирачките СПА процедури, како и можност за незаборавни
Во склоп на хотелот има елегантен ресторан,лоби бар со камин, конферентни сали, паркинг, интернет во целиот хотел, детско катче, дискотека.

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, турска бања, фитнес,
масажи, арома терапии, козметички процедури.

 

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 15.11.2016 (не важи за Нова Година)
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 15.12.2016 (важи за Нова Година)
БОНУСИ : 7=6, 14=12 за период на пристигнување 01.12-21.12.2016 / 07.01-31.03.2017

(се комбинира само со 10% попуст)

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.
Вид нa сместување Услуга 01.12-22.12 23.12-29.12 30.12-01.01 22.01-04.03
05.03-31.03 02.01-21.01
Зграда : АЗАЛИА
Двокреветна соба (2+0) ПП Цена по лице 22 € 30 € 49 € 28 €
Едноспален апартман (2+2) ПП Цена по лице 25 € 34 € 52 € 32 €
Деца 0-05.99 год. Бесплатно
Прво дете 6-13.99 год. Бесплатно
Второ дете 6-13.99 год. 50% попуст
Возрасен на доп.легло 30% попуст
Двоспален апартман (4+2) ПП Цена по лице 23 € 31 € 50 € 28 €
Деца 0-05.99 год. Бесплатно
Прво дете 6-13.99 год. Бесплатно
Второ дете 6-13.99 год. 50% попуст
Возрасен на доп.легло 30% попуст
Зграда : ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) ПП Цена по лице 20 € 28 € 41 € 26 €
Едноспален апартман (2+2) ПП Цена по лице 23 € 32 € 48 € 30 €
Деца 0-05.99 год. Бесплатно
Прво дете 6-13.99 год. Бесплатно
Второ дете 6-13.99 год. 50% попуст
Возрасен на доп.легло 30% попуст
Двоспален апартман (4+2) ПП Цена по лице 21 € 29 € 42 € 26 €
Деца 0-05.99 год. Бесплатно
Прво дете 6-13.99 год. Бесплатно
Второ дете 6-13.99 год. 50% попуст
Возрасен на доп.легло 30% попуст
Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : Возрасен – 7€ | Дете – 3,5 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, транспорт до жичарницата, паркинг, интернет.
Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасен – 65€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS