Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - Зима 2016/2017

Хотелот се наоѓа во срцето на Банско. Располага со едноспални апартмани и студија.
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.

Локација : 350 м од жичарницата
СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016
БОНУСИ : 7=6,14=12 за период на престој до 21.12.2016 / 13.01-23.01.2017 / 20.02-16.04.2016 
(се комбинира со попуст за рана резервација)
Вид нa сместување Услуга 30.12-05.01 06.01-12.01 23.12-29.12 01.12-22.12
(мин. 4 ноќ.) 13.01-02.03 03.03-16.04
Студио (2+1) ПП Цена по лице 63 € 45 € 34 € 32 €
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 12 € 12 € 12 € 12 €
Трет возрасен 30% попуст
Едноспален апартман (2+2) ПП Цена по лице 69 € 51 € 36 € 34 €
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 12 € 12 € 12 € 12 €
Трет возрасен 30% попуст
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, транспорт до жичарницата, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 75€, дете – 40€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице

© Copyright 2016 by DELTA MTS