Хотел Перун 4* - Банско - Зима 2016/2017

По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости.
Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско.
Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче.

Локација : 350 м од жичарницата
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина

 

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016
Вид нa сместување Услуга 30.12-01.01 23.12-29.12 01.12-22.12 20.01-04.02
02.01-08.01 09.01-19.01
05.02-02.04
Двокреветна соба – економи (2+1) ПП Цена по лице 66 € 42 € 29 € 34 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Дете 6-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 20% попуст
Двокреветна соба – без балкон (2+1) ПП Цена по лице 68 € 44 € 31 € 36 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Дете 6-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 20% попуст
Двокреветна соба – со балкон (2+1) ПП Цена по лице 71 € 47 € 33 € 39 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Дете 6-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 20% попуст
Студио – junior suite (2+2) ПП Цена за 2 лица 173 € 113 € 79 € 93 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Прво дете 2-11.99 год. Бесплатно
Второ дете 2-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 20% попуст
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, транспорт до жичарницата, ски гардеробер, интернет.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 75€, дете – 40€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

 

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице

 

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS