Хотел Премиер 5* - Банско - Зима 2016/2017

                                               Локација : 150 м од жичарницата 

Нов 5-ѕвезден хотел во подножјето на Пирин планина. Луксузниот стил создава пријатна, спокојна и опуштена атмосфера. Идеално место за опуштање со своите два ресторани, лоби барот и СПА Центарот. 
Викториа СПА & фитнес : внатрешен базен, џакузи на отворено, гимнастичарски салон, студио за јога, финска сауна, арома сауна, парна бања, римска бања,  дел за рекреација, масажи и фитнес процедури.

www.banskohotelpremier.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016
(не важи за период на престој 02.12-07.01-
БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период 02.12-15.12.2016 / 08.01-01.04.2017 
(не се комбинира со попуст за рана резервација)
Вид нa
сместување
Услуга 02.12-
15.12
22.12-
28.12
29.12-
07.01
08.01-
19.01
20.01-
26.02
27.02-
01.04
Двокреветна
соба (2+1)
НП Цена за 2 лица 92 € 163 € 181 € 128 € 146 € 110 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Дете 6-11.99 год. 35 € 35 € 35 € 35 € 35 € 35 €
Возрасен на
доп.легло
45 € 45 € 45 € 45 € 45 € 45 €
Двокреветна
соба
-поглед
планина
(2+1)
НП Цена за 2 лица 120 € 191 € 209 € 156 € 173 € 138 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Дете 6-11.99 год. 35 € 35 € 35 € 35 € 35 € 35 €
Возрасен на
доп.легло
45 € 45 € 45 € 45 € 45 € 45 €
Јуниор сјуит
(2+2)
НП Цена за 2 лица 115 € 204 € 227 € 160 € 181 € 137 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Дете 6-11.99 год. 35 € 35 € 35 € 35 € 35 € 35 €
Возрасен на
доп.легло
45 € 45 € 45 € 45 € 45 € 45 €
Едноспален
апартман
– лукс
(2+2)
НП Цена за 2 лица 128 € 232 € 256 € 180 € 207 € 154 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Дете 6-11.99 год. 35 € 35 € 35 € 35 € 35 € 35 €
Возрасен на
доп.легло
45 € 45 € 45 € 45 € 45 € 45 €
Доплата за полупансион Возрасен – 19 € / Дете – 10 €
Минимален престој – 5 ноќевања
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен,
СПА и фитнес центар, интернет, транспорт до жичарницата
Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасен – 95€, дете – 55€
Доплата за туристичка такса:
1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS