Хотел Рила 4* - Боровец - Зима 2016/2017

                                              Локација : во центарот на Боровец

Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

Вид нa сместување Услуга 27.12-04.01 05.01-14.01 15.01-25.01 15.12-26.12 09.03-12.04
26.01-18.02 19.02-04.03 05.03-18.03
Двокреветна соба – стандард (2+1) ПП Цена по лице 93 € 70 € 60 € 51 € 39 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Прво дете 2-11.99 год. Бесплатно
Трет возрасен 21 € 21 € 21 € 21 € 21 €
Двокреветна соба – поглед стаза (2+1) ПП Цена по лице 95 € 72 € 62 € 53 € 41 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Прво дете 2-11.99 год. Бесплатно
Трет возрасен 22 € 22 € 22 € 22 € 22 €
Студио – стандард (2+2) ПП Цена по лице 93 € 70 € 60 € 51 € 39 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Прво и второ дете 2-11.99 год. 11 € 11 € 11 € 11 € 11 €
Трет и четврт возрасен 21 € 21 € 21 € 21 € 21 €
Студио – поглед стаза (2+2) ПП Цена по лице 95 € 72 € 62 € 53 € 41 €
Дете 0-1.99 год. Бесплатно
Прво и второ дете 2-11.99 год. 11 € 11 € 11 € 11 € 11 €
Трет и четврт возрасен 21 € 21 € 21 € 21 € 21 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен и џакузи, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 65€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS