Хотел Санрајс 4* - Банско - Зима 2016/2017

Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.

Локација : 300 м од жичарницата
СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

БОНУСИ
(не се комбинира со попуст за рана резервација)
7 = 6 4 = 3 / 7 = 5
10% попуст за 4 и 5 ноќ.
Вид нa сместување Услуга 29.12-01.01 02.01-07.01 23.12-28.12 01.12-22.12
НП 08.01-18.02 19.02-31.03
Студио (2+1) ПП Цена по лице 55 € 32 € 26 € 24 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Прво дете 6-12.99 год. Бесплатно
Трет возрасен 30% попуст
Едноспален апартман (2+2) ПП Цена по лице 60 € 34 € 28 € 26 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Прво дете 6-12.99 год. Бесплатно
Второ дете 6-12.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 30% попуст
Двоспален апартман (4+2) ПП Цена по лице 55 € 34 € 28 € 26 €
Дете 0-5.99 год. Бесплатно
Прво дете 6-12.99 год. Бесплатно
Второ дете 6-12.99 год. 50% попуст
Возрасен на дополнително
легло
30% попуст
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, транспорт до жичарницата, паркинг, интернет.
Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасен – 70€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

 

 

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице

 

 

 

© Copyright 2016 by DELTA MTS