Хотел Феста Винтер Палас 5* - Боровец - Зима 2016/2017

                                                          Локација : 150 м од ски лифт

Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016
БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период 01.12-22.12 / 16.01-15.04
(важи за резервации по 01.12.2016)
Вид нa сместување Услуга 01.12-
22.12
23.12-29.12 30.12-01.01 21.01-27.01 02.01-06.01 06.03-
15.04
07.01-20.01 мин. 5 ноќ. 18.02-05.03 28.01-17.02
Двокреветна соба (2+1) НП Цена по лице 34 € 47 € 92 € 37 € 53 € 34 €
Дете 0-2.99 год. Бесплатно
Дете 3-12.99 год. Бесплатно
Трет возрасен 30% попуст
Јуниор сјуит – студио (2+2) НП Цена по лице 39 € 51 € 101 € 43 € 59 € 39 €
Дете 0-2.99 год. Бесплатно
Прво дете 3-12.99 год. Бесплатно
Второ дете 3-12.99 год. 70% попуст
Трет возрасен 30% попуст
Стандард сјуит – апартман (2+2) НП Цена по лице 43 € 59 € 120 € 45 € 66 € 43 €
Дете 0-2.99 год. Бесплатно
Прво дете 3-12.99 год. Бесплатно
Второ дете 3-12.99 год. 70% попуст
Трет возрасен 30% попуст
Доплата за полупансион Возрасен – 16 €, дете – 8 €
Во цената е вклучено :
појадок , користење на затворен базен, сауна, парна бања, релакс соба, контастни тушеви, фитнес, паркинг, интернет.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 110€, дете – 55€
Доплата за туристичка такса:
1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

© Copyright 2016 by DELTA MTS